Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/templates/gk_storefront/lib/framework/helper.layout.php on line 152

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Bufet, Finger Food

Wynajem akcesorii bufetowych i finger food

Oczywiście nie wszystkie imprezy i okazje spotkań to formalne kolacje. Odbywa się wiele wydarzeń, które są bardziej nieformalnymi, dla których są wymagane różne rodzaje ekspozytorów bufetowych i odpowiednich naczyń. W naszej wypożyczalni cateringowej znajdą Państwo całą gamę możliwości do prezentacji przygotowanych przez Was potraw, kanapek lub przekąsek i wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązania do ich serwowania. Od nowoczesnych białych tac melaminowych i metalowych, po stylowe, czarne matowe tace łupkowe wraz z podstawami.

Wydarzenia skupione wokół degustacji potraw finger food dostarczają szeroki wybór przekąsek na uroczystości firmowe i rodzinne. Stwarzają one gościom większą swobodę w doborze przysmaków, nieograniczoną konwencjonalnym użyciem sztućców. Są zwykle zachowane w nieco bardziej luźnej atmosferze degustacje prowadzone przez profesjonalne firm cateringowe, które korzystają z oferty naczyń szklanych finger food. Takie przyjęcia to melanż smaków i eksplozja kolorów, wymagające oprawy serwisowej na najwyższym poziomie. W naszej wypożyczalni cateringowej można wynająć szklane naczynia finger food, małe słoiki, czy buteleczki do przygotowania trendowych smoothie.

Dla osób prywatnych możemy zaproponować obsługę oferującą premium catering w Rzeszowie i okolicach, która wzbogaci każde przyjęcie.