Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/templates/gk_storefront/lib/framework/helper.layout.php on line 152

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Meble cateringowe, ogrodowe, tekstylia

Wynajem mebli


W wypożyczalni mebli cateringowych, oferujemy Państwu najlepszy stosunek jakości do ceny, dla każdego typu stolików i krzeseł, które mogą być przydatne na różne okazje..
Ale to nie wszystko, dla nas także ważny jest, nasz poziom usług. Jesteśmy dumni, jeśli przynosimy Państwu i Waszym gościom zadowolenie.Nasza oferta wypożyczenia mebli obejmuje stoły i krzesła wraz z pokrowcami, krzesła weselne, krzesła konferencyjne, krzesła bankietowe, stoły, krzesła, koktajlowe oraz obrusy i wiele więcej dodatków stołowych. Na meblach, które posiadamy do wynajęcia gościć możemy jednocześnie 1400 osób.

Nasza wypożyczalnia mebli dobierze Państwu krzesło na każdą okazję i dostosuje je do budżetu lub wystroju uroczystości.Nasz asortyment krzeseł składanych, krzeseł barowych oraz ławek piwnych znajdzie zastosowanie wewnątrz lub w plenerze, zapewniając komfort, elegancję lub mobilność i wygodę.

Oferujemy do wypożyczenia stoły w różnych wielkościach i stylu. Możecie Państwo wynająć stół na każdą okazję wraz z obrusami. Nasze stoły posiadają uniwersalne składane nogi i silne, wytrzymałe blaty. Przy jednym stole okrągłym może biesiadować 14 osób. Stół piwny, idealna na plenerowej imprezy dostępny w komplecie z ławkami lub oddzielnie. Wypożyczane przez nas stoliki koktajlowe idealnie sprawdzają się w czasie przerw kawowych, rautów i wystaw.

Nie zapomnijcie Państwo o naszej ofercie obrusów, tekstyliów stołowych i pokrowców na krzesła. Do krzeseł popularnych bankietowych posiadamy bogaty wybór wymiennych pokrowców do wypożyczenie na indywidualne zamówienia.