×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 981.

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/templates/gk_storefront/lib/framework/helper.layout.php on line 152

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Porcelana

Wynajem porcelany stołowej

Wypożyczalnia naczyń i porcelany stołowej, jest do dyspozycji, gdy planują Państwo korporacyjny uroczysty bankiet dla wymagających lub organizujecie niezobowiązującą imprezę rodzinną. Posiadamy cały potrzebny sprzęt restauracyjny i cateringowy do wynajęcia pod jednym dachem. Nieskazitelnie białe porcelanowe zastawy stołowe Lubiana, wybór serwisów obiadowych, serwisów kawowych do wynajęcia w dowolnych konfiguracjach wraz z dodatkowymi akcesoriami wyposażenia. Wysokiej jakości serwisy obiadowe i kawowe Lubiana do wynajęcia w Wypożyczalni naczyń, wykonane są z najlepszej porcelany w międzynarodowym standardzie HoReCa. Seria Arcadia to wytrzymała zadziwiająca lekkością i elegancką sylwetką linia naczyń obiadowych i kawowych, co czyni ją idealną do wypożyczenia na wesela i drobne wydarzenia kulinarne. Seria Kaszyb / Hel to typowy, tradycyjny fason gastronomiczny o najbardziej rozbudowanej strukturze asortymentowej. Uznany i ceniony przez większość placówek gastronomicznych. Seria Victoria to linia ostra i zgrabna dla uświetnienia bankietu, przerwy kawowej. Wynajmowana przez Wypożyczalnię porcelana Lubiana to naczynia higieniczne, bezpieczne, wykonane zgodnie z normami przyjętymi dla gastronomii idealne do wypożyczenia dla hoteli i restauracji.

Nasza Wypożyczalnia naczyń i porcelany stołowej może dostarczyć, wynająć pełne zestawy naczyń, talerze, miski, bulionówki, wazy, filiżanki w różnych rozmiarach z dopasowanymi dodatkami, aby za każdym razem, dla Państwa stołów zapewnić doskonały wygląd.

Każdy element naszej porcelany jest higienicznie i profesjonalnie czyszczony, a następnie sprawdzany w celu zapewnienia Państwa bezpieczeństwa. Każdy element porcelany do wypożyczenia jest idealnie lśniący, pozbawiony pęknięć i uszczerbków.Wynajmowaną porcelanę można używać prosto z dostawy do stołu, oszczędzając cenny czas w dniu imprezy. Wypożyczane naczynia są bez skazy i gotowe do użycia.