×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 981.

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/templates/gk_storefront/lib/framework/helper.layout.php on line 152

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/foto/domains/wypozyczalniarzeszow.pl/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Sztućce, elementy serwisowe

Wynajem sztućców i elementów serwisowych

Nasza Wypożyczalnia może dostarczyć potrzebne Państwu sztućce na wszystkie organizowane wydarzenia wydarzenia. Wypożyczalnia posiada w ofercie klasyczne sztućce firmy Gerlach model Barok z eleganckim motywem na uchwycie. Wynajmowane sztućce to elegancki kształt o gładkiej zaokrąglonej konstrukcji, zestaw z właściwą równowagą dla wagi wydarzenia i komfortu gości, uzupełni eleganckie przyjęcie weselne lub nieformalną rodziną uroczystość.

Wypożyczalnia cateringowa, daje swoim klientom gwarancję, że wszystkie sztućce będą nieskazitelnie czyste i higienicznie oczyszczone do standardu bezpieczeństwa żywieniowego.Każdy wypożyczony element został profesjonalnie wysterylizowany w wysokiej temperaturze, a następnie osuszony przez gorące powietrze. Wypożyczalnia zapewnia, że sztućce mogą być umieszczone bezpośrednio po dostawie na Państwa stole.Aby utrzymać nasze doskonałe standardy obsługi i higieny, każdy ze sztućców jest sprawdzany przez nasz zespół obsługi gastronomicznej.

Możemy dostarczyć komplet obiadowy sztućców wraz z elementami serwisowymi dopasowanymi dla każdego rodzaju imprezy, w tym pełnym wyborze, nóż, widelec, łyżka do zupy, widelczyk deserowy i łyżeczki do kawy, herbaty, tace ekspozycyjne w dowolnych rozmiarach, a wszystko to w lustrzanym wykończeniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej, polerowanej, wolnej od znaków wodnych. Wynajem sztućców gotowych do natychmiastowego użycia by oszczędzać Państwa czas.